Značky


houndworthy-logoHoundworthy patří mezi nejlepší lifestylové značky pro psy. Ve Velké Británii ji založili dva nadšenci, Morgan a Jo, kteří se od roku 2013 specializují na výrobu vlastních prémiových obojků a vodítek. Ty jsou jedinečné hlavně tím, že jsou ručně vyrobeny z té nejkvalitnější kůže, tzv. Sedgwich English Bridle Leather, která je proslulá po celém světě. Navíc jejich originální design odpovídá posledním módním trendům, a proto se těší velké mezinárodní oblibě. O jejich výrobky je obrovský zájem například v New Yorku, Hollywoodu nebo třeba Tokyu.

Pokud si potrpíte na styl a kvalitu, tahle značka vás rozhodně nezklame a vašeho mazlíčka jistě potěší, jak pohodlně se mu bude nosit.

Cílem této značky je nabízet takové produkty, které nejenom dobře vypadají, ale zároveň jsou funkční, praktické a mají dlouhou životnost. V Houndworthy věří, že výrobky, které pořídíte svým psím miláčkům musí být stejně úžasné jako oni sami. A s tím musíme jedině souhlasit! 

Love My Dog logo

Love My Dog je značka, která byla založena Lilly Shahravesh ve Velké Británii v roce 2003 pro ty, kteří chtějí svým psům dopřát jen to nejlepší. Najdete ji v Londýně ve známé módní čtvrti Hoxton, která je kolébkou těch nejkreativnějších nápadů a nejnovějších stylů. Díky tomu je dnes již dostupná ve vyhlášených obchodech v Londýně, Paříži, Miláně, New Yorku, Tokyu, Sydney a v USA. Nabízí luxusní vodítka, obojky, motýlky a mnoho dalších produktů z těch nejlepších materiálů. Vše má původní design a je ručně vyrobeno v Británii z tamních úžasných látek jako tvíd, bavlna, nebo manšestr. 

Love My Dog jednoznačně osloví všechny, kteří mají rádi styl, preferují originalitu a nebojí se vyčnívat z davu. 

Jedná se o tradiční britský design, který rozhodně není nijak upjatý. Zároveň si můžete být jisti, že se jedná o ty nejkvalitnější produkty. Například unikátní látky jako ‘Hoxton Tartan’ nebo 'Pixley' jsou legislativně chráněny, jelikož se jedná o vzácné ručně tkané látky dostupné pouze na Britských ostrovech. Jsou tvořeny z odolných plemen skotské ovce, díky němuž je jejich struktura extrémně měkká, odolná a příjemně teplá. Lilly z nich vytvořila kompletní kolekci včetně designových obojků, vodítek a motýlků, které najdete i v našem eshopu. 


 

Zaregistrujte se a získejte 20% slevu na první nákup. Při placení stačí zadat tento promo kód: HIPDOG20